Działdowska Agencja Rozwoju S.A. pragnie przedstawić Państwu swoją nową ofertę szkoleniową.

Nasze szkolenia skierowane są do instytucji, firm, zakładów pracy, jednostek samorządu terytorialnego, ale także do osób prywatnych, które na własną rękę chciałyby pogłębiać swoją wiedzę. Tematyka tych szkoleń jest dostosowana do zmian zachodzących w przepisach z zakresu np. prawa pracy, ochrony danych osobowych, prawa zamówień publicznych i innych, w tym przepisów branżowych.

Oferujemy też szkolenia miękkie, m. in. dotyczące zarządzania zespołem, etykiety i savoir-vivre w biznesie oraz administracji publicznej, wypalenia zawodowego pracowników czy sposobów efektywnego radzenia sobie ze stresem.

Nasze szkolenia komputerowe ukierunkowane są z kolei na efektywne wykorzystanie komputera jako narzędzia usprawniającego funkcjonowanie i komunikację w firmie. Hasło „obsługa komputera” oznacza w tym wypadku również zaawansowane funkcje programów biurowych oraz wykorzystanie dostępnych, a rzadko używanych narzędzi Google.

Nasi wykładowcy są ekspertami w swoich dziedzinach. Współpracujemy z najlepszymi specjalistami, którzy przyjeżdżają do nas z całej Polski - z Warszawy, Gdańska, Wrocławia, Krakowa, Olsztyna.

Podsumowując:

 • oferujemy zawsze aktualne i wartościowe usługi szkoleniowe, stale podnosząc ich poziom
 • stawiamy na jakość i wymierne efekty naszych szkoleń
 • pragniemy być wzorem profesjonalnej firmy szkoleniowej spełniającej Państwa potrzeby i oczekiwania
 • zatrudniamy wysoko wykwalifikowaną, zaangażowaną i stale rozwijającą się zawodowo kadrę wykładowców z całej Polski
 • znamy specyfikę branż, dla których organizujemy szkolenia.
 • mówią o nas, że jesteśmy najlepsi…

W najbliższym czasie Ośrodek Szkoleniowo – Informacyjny Przedsiębiorczości DAR zaprasza m. in. na następujące szkolenia:

 1. Seminarium „Udzielanie pomocy przez ratownika medycznego w kontekście prawa medycznego” – 12.03.2019 r. godz. 10:00 – 17:00 
  - zobacz program szkolenia
  - zobacz kartę zgłoszeniową
 2. Analiza ekonomiczno – finansowa przedsiębiorstwa – termin zostanie ustalony po zebraniu się 8 – 10 osobowej grupy 
  - zobacz program szkolenia
  - zobacz kartę zgłoszeniową

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny po numerami telefonów:

- 23 697 06 86;
- 23 697 06 66.  

Serdecznie zapraszamy, zapewniając równocześnie, że czas spędzony na naszych szkoleniach z pewnością zaowocuje większą wiedzą zarówno teoretyczną, jak i praktyczną w trakcie wykonywania Państwa pracy zawodowej.