ul. Polna 11a, 13-200 Działdowo
tel. 23 697 06 90

Ogłoszenia


Czas pracy

poniedziałek – wolne
wtorek – 8.00–16.00
środa – 8.00–16.00
czwartek – 8.30–16.30
piątek – 10.00–19.00
sobota – dyżur
niedziela – dyżur

Kursy przygotowujące do zdania egzaminu maturalnego
RekrutacjaTutaj znajdziesz podania do szkoły

SZKOŁA JĘZYKÓW OBCYCH

Serdecznie zapraszamy na szkoleniewięcej informacjiSTUDIUJ U SIEBIE

 


Studia realizowane na mocy porozumienia między

 Działdowską Agencją Rozwoju S.A.
oraz

Wyższą Szkołą Gospodarki w Bydgoszczy

 

STUDIA LICENCJACKIE

KIERUNEK

Psychopedagogika

 

STUDIA PODYPLOMOWE

KIERUNEK

Diagnoza i Terapia Pedagogiczna

Oligofrenopedagogika

Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna

Przygotowanie Pedagogiczne

Surdopedagogika

Tyflopedagogika

Wczesne Wspomaganie Rozwoju Dziecka z wczesną Interwencja

 

STUDIA PODYPLOMOWE NA BAZIE KURSÓW KWALIFIKACYJNYCH

KIERUNEK

Oligofrenopedagogika

Zarządzanie Oświatą

 

 

 

 

 

więcej informacji

Aktualności


Technik weterynarii

 

Słuchacze kierunku technik weterynarii 13 – 14 października 2014 roku wyjechali na wycieczkę do miejscowości Puchaczów w województwie lubelskim. Odwiedzili tam wyjątkowe gospodarstwo agroturystyczne - Majątek Rutka, w którym można obejrzeć wiele ciekawych gatunków zwierząt. Rasowe gęsi, owce, krowy, koniki polskie stanowią nie lada atrakcję.
Wiele z nich stanowi polskie rasy zachowawcze. Zwierzęta znajdujące się w gospodarstwie można podziwiać także na wielu krajowych wystawach zwierząt hodowlanych.  

Gospodarstwo rolno-agroturystyczne specjalizuje się w utrzymywaniu Polskich ras zachowawczych zwierząt objętych programem ochrony zasobów genetycznych. W gospodarstwie utrzymywane jest stado Konika Polskiego, bydło białogrzbiete, owce wrzosówki oraz gęsi biłgorajskie. Ponadto utrzymywane są zwierzęta jako ciekawostki dla zwiedzających takie jak strusie Emu i osiołki. Celem wyjazdu było poszerzenie wiedzy i zdobycie nowych doswiadczeń.

Technik bezpieczeństwa i higieny pracy

 

Dnia 03.10.2014 roku słuchacze kierunku technik bezpieczeństwa i higieny pracy wyjechali na wizytę studyjną do Centralnego Instytutu Ochrony Pracy w Warszawie.
Instytut jest podstawową placówką naukowo-badawczą w Polsce zajmującą się kompleksowo problematyką kształtowania warunków pracy zgodnie z psychofizycznymi możliwościami człowieka. Przedmiotem działania Instytutu jest prowadzenie badań naukowych i prac rozwojowych prowadzących do nowych rozwiązań technicznych i organizacyjnych  

w zakresie ochrony pracy w dziedzinie bezpieczeństwa, higieny pracy i ergonomii oraz wykonywanie innych zadań szczególnie ważnych dla osiągnięcia celów polityki społeczno-gospodarczej państwa w tej dziedzinie.

Słuchacze zostali oprowadzenie po Instytucie oraz zapoznali się ze specyfiką pracy CIOP-u. Celem wyjazdu było poszerzenie wiedzy z zakresu BHP.