facebook wirtualny spacer jak dojechać plan lekcji dla nauczycieli napisz do nas BIP wynajem sal
DAR DAR DAR DAR DAR DAR DAR DAR

Informacje o zapisach

Zapisy do Szkoły Języków Obcych na poszczególne rodzaje kursów przyjmowane są:

- od poniedziałku do piątku w godz. od 7.30 do 15.30 w sekretariacie Language Center DCEiKU DAR przy ul. Polnej 11a (pokój nr 11);

- telefonicznie pod nr tel. 023/697 06 92 lub 023/697 06 90

- za pośrednictwem poczty e-mail:
szkolajezykow@darsa.pl , dar.a.ulewinska@gmail.com

O terminie rozpoczęcia zajęć poinformujemy telefonicznie. Informacji prosimy także szukać na stronie www w zakładce: Aktualności.

Zapisy na poszczególne rodzaje kursów odbywają się zwykle w okresie wakacyjnym oraz w miesiącu wrześniu. Zajęcia trwają od września/października do maja/czerwca. Istnieje także możliwość dołączenia do istniejących już grup w dowolnym momencie roku szkolnego – pod warunkiem, że dana grupa odpowiadająca poziomowi zaawansowania osoby zainteresowanej, nie przekroczy zakładanej przez nas liczby Słuchaczy. Osoby dochodzące do grupy nie płacą wstecz – tzn. za zajęcia, które miały już miejsce.

Najlepszym rozwiązaniem jest jednak równy start z całą grupą, a co za tym idzie zapisanie się na kurs odpowiednio wcześnie.

Powyższe terminy realizacji kursów nie dotyczą oferty przygotowywanej na zlecenie grup zorganizowanych i klientów instytucjonalnych. Tutaj czas trwania zajęć i częstotliwość spotkań jest sprawą konkretnego zapotrzebowania i będzie ustalana indywidualnie w poszczególnych przypadkach.

Oferta

Organizacja zajęć

Kadra

Regulamin

Informacja o zapisach

Cennik

Kontakt

Galeria

Certfikaty językowe ETS

Podział na grupy