facebook wirtualny spacer jak dojechać plan lekcji dla nauczycieli napisz do nas BIP wynajem sal
DAR DAR DAR DAR DAR DAR DAR DAR

Kadra dydaktyczna Szkoły Języków Obcych

Kadrę dydaktyczną Szkoły Języków Obcych „Language Center” tworzą lektorzy  z wykształceniem wyższym i uprawnieniami do nauczania języków obcych. Wszyscy wykładowcy posiadają dyplomy ukończenia studiów filologicznych oraz doświadczenie w pracy z dziećmi, młodzieżą i osobami dorosłymi.

Jako placówka szczególnie cenimy sobie współpracę z ludźmi obdarzonymi szczególnym zamiłowaniem do nauczania języka obcego, cechującymi się zaangażowaniem, energią, ale też wysoką kulturą osobistą i przyjaznym podejściem do drugiego człowieka. Obok profesjonalizmu w prowadzeniu zajęć  doceniamy umiejętność nawiązywania kontaktu z grupą i tworzenia dobrej, twórczej i przyjaznej atmosfery na zajęciach. Te cechy weryfikują sami słuchacze, którzy oceniają pracę lektora w różnych aspektach i wystawiają na koniec swoiste laurki za dokonania w trakcie roku.

Jeśli jesteś osobą z uprawnieniami do nauczania języka obcego, pomysłową, charyzmatyczną i ciekawą nowych wyzwań możesz także aplikować na stanowisko lektora w naszej placówce.

Chętnych prosimy o dostarczanie CV do siedziby placówki przy ul. Polnej 11a w Działdowie.

Oferta

Organizacja zajęć

Kadra

Regulamin

Informacja o zapisach

Cennik

Kontakt

Galeria

Certfikaty językowe ETS

Podział na grupy